Корпус GameMax Contac Turbo середньої башти оснащений унікальним гвинтовим боковим вікном, що легко відкривається склом, і поряд з 14-сантиметровим вентилятором ARGB спереду та вентилятором 12 см ззаду, ви можете легко керувати освітленням ARGB та вентиляторами за допомогою GameMax V2.0 PWM + Контролер Rainbow HUB попередньо встановлений, тоді як адаптивне зменшення шуму оптимізується за допомогою елементів керування ШІМ.
Включає 1x 12-сантиметровий турбовентилятор COC, ігрове шасі GameMax Contac Turbo, призначене для 10-го покоління процесорів охолодження процесора Intel Gen, COC - охолодження та надмірний тактовий режим, що означає розгін охолодження Це новий тип тепловіддачі. Вентилятор Turbo доданий до основної плати шасі, щоб сформувати новий цілеспрямований повітропровід Т-типу всередині системи ПК, що допомагає охолодити різні аксесуари в системі ПК.
Додатковий кабель синхронізації 1x ARGB, що дозволяє користувачеві веселіше грати в світло ARGB, це зручний ручний перемикач або режим SYNC за допомогою верхнього перемикача RGB. Попередньо встановлений вентилятор ARGB розміром 12 см, який покращує естетику вашої конструкції, як видно із приголомшливої панелі загартованого скла Contac.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.7 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 360 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;1 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;контролер вбудованого підсвічування |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 112 ₴










