Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1800RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 28 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 452 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 61.91 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Споживана потужність | 1.56 Вт |
| Споживаний струм | 0.13 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.83 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818 ₴










