AM5, 16 ядер, 32 потоки, 4.3 GHz, 5.7 GHz, Максимальний TDP - 170 Вт, 4nm, AMD Radeon Graphics, Zen 5, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Архітектура ядра AMD | Zen 5 |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 4.3 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon Graphics |
| Кількість потоків процесора | 32 потоки |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.7 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний TDP | 170 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з розблокованим множником;топ |
| Техпроцес | 4nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота графічного процесора | 2200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 126 ₴

