Гідродинамічний підшипник FDB
Щоб гарантувати високий рівень стабільності та довговічності, вентилятори серії Kaze Flex 120 RGB PWM використовують гідродинамічний підшипник (Sealed Precision FDB). Підшипник і шпиндель повністю виготовлені з високоякісного металу та змащуються спеціальною мастильною плівкою, стійкою щодо температур до 250 °C. Це неабияк знижує тертя, забезпечує плавну роботу та знижує знос, що призводить до середнього терміну експлуатації в 120000 годин.
Інтегрована антивібраційна система
Серія вентиляторів Kaze Flex 120 RGB PWM обладнана амортизувальними гумовими накладками на кутах, які ефективно усувають можливі вібрації й забезпечують малошумну роботу.
PWM керування
Моделі вентиляторів PWM серії Kaze Flex керуються за допомогою широтно-імпульсної модуляції за під'єднання до PWM-конектора на материнській платі. Отже, швидкість обертання вентилятора регулюється динамічно до необхідних обертів для мінімального рівня шуму.
Широкий діапазон застосувань
Кабель завдовжки 50 см, а також Molex-адаптер для прямого під'єднання до джерела живлення, дають змогу встановлювати вентилятор практично в будь-якій системі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scythe |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 43 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 27 мм |
| Рівень шуму | 14.5 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 120000 г |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 0.49 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 746 ₴





