Кулер для корпуса Noctua NF-A14 FLX розміри якого становлять 140 x 140 x 25 мм, вентилятор виконаний в темних і світлих коричневих тонах, лопасті виготовлені за технологією Flow Acceleration Channels серії "А", рама вентилятора виготовлена за технології Advanced Acoustic Optimisation, підшипник - SSO2. Завдяки унікальній конструкції рами і лез NF-A14 FLX володіє низьким рівнем шуму і високою ефективністю. Даний тип вентилятора відмінно підійде для габаритних систем охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 115.5 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 19.2 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Споживана потужність | 0.96 Вт |
| Споживаний струм | 0.08 А |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Тиск | 1.51 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193 ₴


