Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1800RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, 9-pin (USB 2.0 connector), Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 29 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 144 x 140 x 28 мм |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Споживана потужність | 4.6 Вт |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму | 3-pin;4-pin;9-pin (USB 2.0 connector) |
| Тиск | 2.34 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 511 ₴






