Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 92 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 2800RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 35.2 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 46 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 35.2 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 г |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.2 А |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.54 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴










