Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1500RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 30.5 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 63.2 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 30.5 дБ |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Споживаний струм | 0.25 А |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тиск | 1.87 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴




