Ці принтери створені для забезпечення високої продуктивності завдяки високій швидкості та надійному обладнанню, забезпечуючи простоту повсякденного використання, де б ви не працювали, щоб ви могли більше зосередитися на своєму бізнесі.
Потужна продуктивність.
Компактний, швидкий і надійний зі швидкістю до 35 сторінок у хвилину, автоматичним усуненням застрягань і Wi-Fi, що самовідновлюється, для забезпечення безперебійної роботи вашого принтера. Увімкнено програму HP Smart, яка дозволяє легко друкувати з хмари, включаючи такі програми, як Google Drive та Dropbox.
Неперевершена продуктивність.
Керуйте своїми принтерами за допомогою потужного Web Jetadmin або підключайте принтери до хмари за допомогою облікового запису HP. Інтуїтивно зрозумілі інструменти керування допомагають налаштовувати принтери, вбудованих користувачів, відстежувати рівні тонера, забезпечувати безпеку та багато іншого.
Безшовне керування.
Легко налаштовуйте парк принтерів HP, підключених до хмари, і керуйте ним, де б вони не знаходилися, за допомогою єдиної вебпанелі управління Smart Admin. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди готові до роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 216 мм |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;HP Smart App;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Сумісний оригінальний картридж | W1450A;W1450X |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7 сек |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| Ширина | 368 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
- Ціна: 15 120 ₴



