Геймерські, Full Tower, E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 8 3, Вентилятори - 4 х 140 мм, Додатково - Top 3x12/14 см, GPU - до 407 мм, CPU - 165 мм, PSU - 220 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, 235 х 520 х 485 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.2;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 220 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з вертикальним встановленням відеокарти |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Full Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 811 ₴










