Телевізор з функцією Т2, S2 пропонує якісне зображення в сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість і чіткість. Операційна система WebOs завдяки простому та лаконічному інтерфейсу збере весь улюблений контент на домашній сторінці та відкриє доступ до найкращих стрімінгових сервісів та додатків, включаючи YouTube, Netflix та інші. А функція розпізнавання живого голосу та пульт указка дозволяє з легкістю керувати цим TV.
Завдяки чудовій картинці ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед у абсолютно новому світлі. Все це укладено в тонкий елегантний корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся і дивіться телевізор із найкращою якістю зображення. Висококонтрастна матриця телевізора з чіткою передачею руху та широким кутом огляду забезпечує високу кольоропередачу та яскравість зображення.
Потужний вбудований мультимедійний програвач дозволяє відтворювати файли безпосередньо з носіями USB ємністю. USB для відтворення мультимедійного контенту.
Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера. HDMI для різних підключень Використання одного кабелю, що передає як відео, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, вирішує проблему безлічі сплутаних дротів. HDMI передає стислі сигнали
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Операційна система | webOS |
| Роздільна здатність екрану | HD (1366×768) |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8G |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | HDMI;USB |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Час відгуку | 6mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ экрану | 32" |
| Колір панелі | чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 7 (14 Вт) |
| Розміри з підставкою | 768 х 90 х 490 мм |
| Також шукають | для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 7 499 ₴

