Блок живлення GAMEMAX 600W (GM-600) спроектований для користувачів, які шукають якісні комплектуючі для свого ПК. Хороша продуктивність робить цей блок живлення хорошим вибором при складанні комп'ютера. Використання якісних комплектуючих дозволяє забезпечити високу ступінь надійності, а гарна система охолодження підтримує оптимальний тепловий режим всередині БП.
GameMax GM — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
- Потужність: 600 Вт;
- Форм-фактор: ATX;
- Версія специфікації форм-фактор: ATX 12V V2.3;
- Живлення материнської плати: 24 pin;
- Живлення процесора: 4+4-pin;
- Живлення відеокарт 6+2 pin, 8-pin PCI-E): 2;
- Коннектори SATA: 5;
- Коннектори PATA (Molex): 2;
- Охолодження блоку живлення: вентилятор 140 мм;
- Рівень шуму: 20 дБ;
- Особливості: модульний (кабелі, що відстібаються)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 24A |
| OutputСurrent +12V2 | 24A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 365 ₴





