1851, 14 ядер, 14 потоків, 3.4 GHz, 5.0 GHz, Максимальний TDP - 121 Вт, Кеш-пам'ять - 24 MB Intel Smart Cache, L2: 26MB, Intel Graphics, Arrow Lake, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 14 потоків |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 2.00 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Максимально допустима температура | 105°C |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процесорів Intel | Arrow Lake |
| Сокет | 1851 |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 217 ₴


