Intel Core i5-14600K Box — 14-ядерний процесор 14-го покоління для настільних ПК. Використовує гібридну архітектуру продуктивності Intel для оптимізації ігор, створення контенту та покращення продуктивності.
Сумісний з материнськими платами на базі наборів мікросхем Intel 600 і 700 серій, що забезпечує гнучкість модернізації без шкоди для продуктивності та функціональності. Підтримує пам'ять типу DDR5-5600, що забезпечує високу пропускну здатність і підвищує продуктивність, а також DDR4-3200.
Модель оснащена вдосконаленнями технологіями Intel Turbo Boost 2.0, Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0, Intel Hyper-Threading, Intel Deep Learning Boost, Intel Speed Shift тощо.
Це нове покоління процесорів підтримує дискретний інтерфейс Intel Wi-Fi 7 (5 Гбіт/с), яке розширює можливості Wi-Fi 6 і Wi-Fi 6E, щоб забезпечити вищу швидкість. Підтримує також Bluetooth LE Audio для забезпечення якісного бездротового стереозв'язку, більш точного звуку та нових можливостей обміну аудіофайлами. Має потужне графічне ядро інтегрованого типу UHD Graphics 770, а тому підходить для роботи із мультимедійним контентом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 4 квартал 2023 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 20 потоків |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.5 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.50 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 24MB |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | 1700 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Також шукають | ігрові;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з розблокованим множником;потужні |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | Tray |
- Ціна: 14 505 ₴

