
Материнська плата GIGABYTE B860M A ELITE WIFI6E (B860M AORUS ELITE WIFI6E)
11 396 ₴
- В наявності
- Код: 00-00162598
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сокет - 1851, чіпсет - Intel B860, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 256 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 9200 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 1 x TPM, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Micro-ATX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | без М.2 інтерфейсу |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C;USB4 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax);Bluetooth 5.3 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x TPM;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel B860 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX4);1 x PCI-E 5.0 x16 (PCIEX16) |
| Сокет | 1851 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний;оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 396 ₴





