
Материнська плата GIGABYTE B850M A ELT WF6E ICE (B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE)
10 775 ₴
- В наявності
- Код: 00-00162592
Gigabyte B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE — материнська плата форм-фактора MicroATX, що підтримує високошвидкісну пам'ять, має широкий набір інтерфейсів, новітні стандарти зберігання даних і відмінні можливості підключення, щоб забезпечити найкращу продуктивність. Вона забезпечить неперевершений досвід з'єднання з високою швидкістю передачі даних через мережу нового покоління, накопичувачі та Wi-Fi.
Особливості:
- підтримує процесори AMD Ryzen серії 9000 / 8000 / 7000;
- Digital twin 12+2+2 phases VRM solution;
- 4 слоти DDR5 із підтримкою модуля пам'яті AMD EXPO;
- технологія D5 Bionic Corsa для неймовірної продуктивності пам'яті DDR5;
- X3D Turbo Mode: розкрийте ігрову продуктивність нової ери;
- WIFI EZ-Plug — швидка та проста конструкція для встановлення антени Wi-Fi;
- EZ-Latch Plus — слоти PCIe і M.2 зі швидкознімною та безгвинтовою конструкцією;
- EZ-Latch Click — радіатори M.2 з безгвинтовою конструкцією;
- вбудований відеопорт Sensor Panel Link для підключення до зовнішнього РК-дисплея;
- Multi-Theme, AIO Fan Control та Q-Flash Auto Scan у BIOS та ПЗ;
- надшвидке сховище: 3 слоти M.2, включаючи один PCIe 5.0 x4;
- VRM Thermal Armor Advanced і M.2 Thermal Guard Ext для ефективного охолодження;
- швидка мережа 2,5GbE LAN та Wi-Fi 6E зі спрямованою антеною з надвисоким коефіцієнтом посилення;
- розширені можливості підключення: HDMI, Displayport;
- слот PCIe UD: слоти PCIe 5.0 x16 із 10-кратною потужністю для відеокарти та кращим ефектом розсіювання тепла.
Ігрові материнські плати AORUS підвищують продуктивність пам'яті DDR5 і пропонують першокласну сумісність за допомогою різноманітних передових методів. Зокрема наявна AI Snatch Engine — модель ШІ, навчена AI TOP на різноманітних наборах даних для розгону. Вона покращує точність і стабільність, одночасно оптимізуючи продуктивність, а також слугує ядром програмного забезпечення для автоматичного розгону за моделлю ШІ AORUS AI Snatch.
Унікальні параметри оптимізації режиму XD Turbo Mode дозволяють навіть процесорам Ryzen 9000 X3D підвищити ігрову продуктивність, а процесорам Ryzen 9000 без підтримки X3D — досягти такого ж рівня продуктивності в іграх, як і у їхніх побратимів Ryzen X3D. Відчуйте плавність ігрового процесу, підвищену частоту кадрів і зменшену затримку завдяки інновації BIOS від GIGABYTE — режиму X3D Turbo.
Для надійного та швидкого з'єднання материнська плата передбачає підтримку Wi-Fi 6E, що забезпечує швидкий обмін даними, безперебійну потокову передачу та значні переваги в області віртуальної реальності завдяки високій пропускній здатності та низькій затримці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C;1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний;оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 10 775 ₴





