Arctic Freezer 4U-M Ampere — компактний процесорний кулер з двома 120-мм вентиляторами. Призначений для процесорів AMD і Intel. Виготовлений з алюмінію та забезпечує стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів.
Має 8 мідних теплових трубок, які допомагають рівномірно розподіляти тепло по всій площі радіатора. Це дозволяє вентиляторам більш ефективно охолоджувати систему, оскільки відведення тепла охоплюватиме більшу площу. Також трубки сприятимуть зниженню загальної температури процесора та запобігатимуть перегріву, навіть за умов інтенсивного навантаження.
Вентилятори мають регулятор обертів та працюють зі швидкістю від 400 до 2300 обертів за хвилину. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin.
Особливості:
- подвійні кулькові підшипники;
- понижений рівень шуму вентиляторів;
- вісім теплових трубок;
- простий монтаж;
- ШІМ для синхронного керування вентиляторами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 145 |
| Вага | 1275 г |
| Гарантія | 60 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 8 теплових трубок |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2300 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 71.93 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Рівень шуму | 40 dB |
| Тип підшипників | кульковий |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 2 064 ₴










