Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 2 х 140 мм, 1 х 120 мм, Додатково - Top 2x12/14 см, GPU - до 340 мм, CPU - 160 мм, PSU - 160 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, 210 x 422 x 390 мм, 5.95 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;2 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 280/240/140/120 mm;Top 240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Cougar UNIFACE MINI |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 294 ₴










