
Блок живлення до ноутбуку HP 150W 19.5V, 7.7A, разъем 4.5/3.0(pin inside) (HSTNN-CA25 / A40249)
2 426 ₴
- В наявності
- Код: 00-00064700
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 150 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 426 ₴
