Gigabyte B850 GAMING WIFI6 — материнська плата формфактора ATX, яка поєднує широку функціональність і високу якість виготовлення. Відчуйте неперевершене підключення завдяки мережевим рішенням, сховищам і Wi-Fi нового покоління, які забезпечують блискавичну швидкість передачі даних. Ігрові материнські плати підвищують продуктивність пам'яті DDR5 і пропонують першокласну сумісність за допомогою різноманітних вдосконалених методів.
Унікальні параметри оптимізації режиму XD Turbo Mode дозволяють навіть процесорам Ryzen 9000 X3D підвищити ігрову продуктивність, а процесорам Ryzen 9000 без підтримки X3D — досягти такого ж рівня продуктивності в іграх, як і у їхніх побратимів Ryzen X3D. Відчуйте плавність ігрового процесу, підвищену частоту кадрів і зменшену затримку завдяки інновації BIOS від GIGABYTE — режиму X3D Turbo.
Рішення GbE LAN забезпечує неймовірно високу швидкість передачі даних, щоб гарантувати стабільне середовище передачі даних, коли система виконує хмарні обчислення або надає зовнішні обчислювальні послуги. А новітнє бездротове рішення Wi-Fi 6 802.11ax забезпечує плавну передачу потокового відео, кращий ігровий досвід та інше.
Материнська плата оснащена аудіоконденсаторами високого класу, що гарантують високу роздільну здатність і точність звуку, щоб забезпечити найбільш реалістичні звукові ефекти. А шумозахист відокремлюватиме чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення ще на рівні друкованої плати.
Особливості:
- AMD Socket AM5 підтримує процесори AMD Ryzen серії 9000 / 8000 / 7000;
- Digital 6+2+2 фази VRM рішення;
- X3D Turbo Mode: розкрийте ігрову продуктивність нової ери;
- двоканальна DDR5: 4 DIMM з підтримкою модуля пам’яті AMD EXPO;
- WIFI EZ-Plug: швидкий і простий дизайн для встановлення антени Wi-Fi;
- EZ-Latch Plus: слоти PCIe і M.2 зі швидкознімним і безгвинтовим дизайном;
- багатотемпературний режим, керування вентилятором AIO та автоматичне сканування Q-Flash у BIOS та ПЗ;
- ефективне охолодження: VRM Thermal Armor Advanced;
- швидка мережа: GbE LAN та Wi-Fi 6 802.11ax;
- три слоти M.2, включаючи слот PCIe 5.0x4;
- розширені можливості підключення: HDMI, Displayport.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 4 шт |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 4-pin 12В;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 9 376 ₴




