MSI B650M GAMING PLUS WIFI — материнська плата форм-фактора microATX розроблена для геймерів та справжніх ентузіастів, тому оснащена безліччю можливостей підключення, гнучкими інструментами та зручним рішенням Wi-Fi із версією пам’яті DDR5.
Особливості:
- підтримка процесорів десктопів серії AMD Ryzen 8000 / 7000;
- підтримка пам'яті DDR5 до 7200+ МГц (в режимі розгону);
- потужна система живлення: 10+2+1 Duet Rail Power System, подвійні 8-контактні роз’єми живлення ЦП, Core Boost, Memory Boost;
- високошвидкісні інтерфейси PCIe 4.0 слот, Lightning Gen4 M.2, USB 3.2 Gen 2;
- ефективна система охолодження: збільшений радіатор та охолодження M.2 Shield Frozr для високої продуктивності при роботі нон-стоп;
- аудіосистема AUDIO BOOST: високоякісне звучання, що створює неповторну атмосферу в іграх;
- високоякісна конструкція: 6-шарова друкована плата зі збільшеним вмістом міді.
Розкрийте та підтримуйте максимальну продуктивність завдяки дизайну VRM, створеному з цифровою системою живлення ЦП. Завдяки поєднанню 8+8-контактних роз’ємів живлення та ексклюзивної технології Core Boost материнська плата B650M GAMING PLUS WIFI витримуватиме значні навантаження.
Розширений радіатор збільшує поверхню розсіювання тепла і підтримує продуктивність при великих навантаженнях. Радіатор VRM покриває верхню MOS і допомагає розсіювати тепло. Посилене теплове рішення M.2 Shield Frozr гарантуватиме безпеку SSD M.2 і забезпечує неймовірну продуктивність. Високоякісні термопрокладки MOSFET 7 Вт/мК і додаткові термопрокладки дроселя забезпечують стабільну роботу, коли всі ядра працюють на високій швидкості.
Материнська плата підтримує найновіші стандарти зберігання, що дозволяє підключати надшвидкісні накопичувачі. Швидше починайте ігри, завантажуйте рівні та отримуйте реальну перевагу над ворогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16);2 x PCI-E 3.0 x1 |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 7 291 ₴






