Унікальний 130-мм вентилятор
Лопаті вентилятора із системою турбонаддуву забезпечують оптимальний повітряний потік і рівень шуму.
Неперевершена ефективність 6 антигравітаційних теплових трубокЗавдяки універсальній конструкції теплові трубки здатні забезпечувати неперевершену провідність незалежно від положення в просторі.
Теплова основа PCCooler третього поколінняБезпосередньо контактує з джерелом нагрівання і відводить тепло з першої секунди зіткнення.
Термопаста EX90Теплопровідність термопасти, що входить до комплекту: 14.8 Вт/(м-К).
130-мм ребра з чистого алюмініюРебра радіатора зі спеціальним тепловідвідним покриттям.
Металеві монтажні кріплення з простим встановленнямМодернізовані металеві монтажні комплекти підтримують популярні платформи Intel/AMD.
Витончений і екстраординарний стильКулер доступний у двох кольорах - елегантному білому та вишуканому чорному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 156 |
| Вага | 920 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 130 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.85 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 156 x 130 x 137 мм |
| Розміри вентиляторів | 130 x 130 x 25 мм |
| Рівень шуму | 29 dB |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.46 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 146 ₴






