
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3050 6Gb WINDFORCE OC V2 (GV-N3050WF2OCV2-6GD)
11 655 ₴
- В наявності
- Код: 00-00162601
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятори 3D Active
Засобами технології 3D Active організована напівпасивна схема охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли ДП перебуває у стані зниженого завантаження, обслуговуючи не ресурсомісткі програми. Завдяки 3D Active шанувальники комп'ютерних ігор можуть зосередитися на ігровому процесі, оскільки шум від системи охолодження графічної плати, що працює, повністю відсутній.
Розподіл потоків
Подовжений конструктив радіатора дозволяє пропускати повітряний потік, забезпечуючи відведення тепла якнайкраще.
Мастило Graphene Nano
Наносмастило на основі графена допомагає продовжити термін служби вентилятора у 2.1 рази, що відповідає терміну служби подвійного підшипника кочення, крім того, такий вентилятор працює тихіше.
Подовжений конструктив радіатора дозволяє пропускати повітряний потік, забезпечуючи відведення тепла якнайкраще.
Мастило Graphene Nano
Наносмастило на основі графена допомагає продовжити термін служби вентилятора у 2.1 рази, що відповідає терміну служби подвійного підшипника кочення, крім того, такий вентилятор працює тихіше.
Надійність
Сертифіковані в рамках концепції Ultra Durable високоякісні метал-композитні дроселі, твердотільні конденсатори з мінімальним значенням параметра ESR (еквівалентний послідовний опір), друкована плата з подвоєною товщиною шарів міді в ланцюгах живлення та заземлення, силові МОП-транзистори, а також фірмовий дизайн системи охолодження допомагають захистити ключові компоненти від перегріву та забезпечити чудову продуктивність на тлі тривалого терміну служби виробу.
Повністю автоматизований процес
Повністю автоматизований виробничий процес гарантує високу якість друкованих плат та усуває можливість виникнення гострих виступів роз'ємів для паяння, що знаходяться на поверхні друкованої плати. Продумана конструкція запобігає вашим рукам від порізів або ненавмисних пошкоджень компонентів при створенні системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 3050 |
| Довжина: | 191 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1 |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 2 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 96 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Розміри | 191 x 111 x 36 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 14000 MHz |
| Частота процесора | 1477 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 655 ₴






