Блок живлення малого формфактора для великих ідей. Джерела живлення серії GameMax SFX забезпечують легендарну продуктивність та надійність стандарту малого формфактора SFX. Вони мають повнорозмірні високопродуктивні блоки живлення, сумісність з ефективністю 80 PLUS, відмінне регулювання напруги, а також розумний контролер вентиляторів для кращої надійності. Активний PFC та вхід змінного струму повного спектра (100-240 В). Призначений для персональних ПК, мінісерверів та HTPC. Розумний автоматичний регулятор швидкості вентилятора. Micro SFX дизайн. Безпека та електромагнітна сумісність сертифіковані CE. Високий ККД до 85%. Повноцінний захист.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | SFX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
| OutputCurrent +12V1 | 28A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 450 Вт |
| Розмір, мм | 125 x 100 x 63 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴






