Серія iFP оснащена автоматичним регулюванням напруги для зменшення впливу нестабільної напруги на обладнання. Функції інтелектуального ДБЖ також можуть забезпечувати живлення під час перебоїв в роботі, а батарея автоматично заряджається при відновленні подачі електроенергії. Інтелектуальне ДБЖ FSP може забезпечити обладнання безперебійним живленням в будь-який час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Вхідна напруга | 140 до 290 В |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Клас товару | для мережевого обладнання;базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 320 x 182 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | ступенева синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 469 ₴


