Серія iFP оснащена автоматичним регулюванням напруги для зменшення впливу нестабільної напруги на обладнання. Функції інтелектуального ДБЖ також можуть забезпечувати живлення під час перебоїв в роботі, а батарея автоматично заряджається при відновленні подачі електроенергії. Інтелектуальне ДБЖ FSP може забезпечити обладнання безперебійним живленням в будь-який час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 6 хв |
| Вхідна напруга | 140-290 В |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 320 x 182 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 644 ₴


