Принтер HP LaserJet Pro 4003dw створений для максимальної продуктивності завдяки високій швидкості та надійному обладнанню, що забезпечує зручне повсякденне використання, де б не відбувалася робота, щоб ви могли більше зосередитися на своєму бізнесі.
Підтримуйте свою динамічну робочу команду за допомогою цього високошвидкісного інтелектуального принтера, що ідеально підходить для 10 користувачів. Прискоріть робочий процес завдяки блискавичній швидкості для роботи в умовах підвищеного попиту. Підключайтесь на свій розсуд. Вибирайте між Ethernet, дводіапазонним WiFi або високошвидкісним USB.
Не слід чекати початку друку. Принтер не потребує часу на розігрів та завжди готовий до роботи. Продуктивність як у долоні. Друкуйте та заощаджуйте час за допомогою функції Shortcuts від HP Smart. Працюйте без затримок та безладу завдяки картриджам з функцією автоматичного зняття друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Вага | 8,56 кг |
| Висота | 216 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 357 мм |
| Діагональ дисплея | 4.3" |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 550 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Підтримувані ОС | Linux;Windows 10 |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Ширина | 381 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
- Ціна: 19 878 ₴



