Килимок IdeaPad Gaming MousePad M (GXH1C97873) — це ігровий килимок для миші, який забезпечує безперешкодний ігровий процес завдяки гладкій водостійкій поверхні та протиковзкій гумовій основі. Тонкий і легкий, він є надійними компаньйоном в іграх і допомагає розіграти бойові позиції геймерів навіть у дорозі.
- Високоякісна тканинна поверхня для плавності та точності
- Протиковзка гумова основа, яка міцно утримує килимок на місці
- Середній розмір ідеально підходить для всіх геймерів
- Товщина лише 2 мм, щоб миша була на одному рівні зі столом
- Водовідштовхувальна та стійка до розривів поверхня для тривалого використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 360 x 275 x 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴




