ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA — стильний ноутбук з передовими технологіями й елегантним мінімалістичним дизайном. Сучасні компоненти пристрою дозволять досягти всіх поставлених цілей з високою продуктивністю та швидкістю.
Ноутбук оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм ASUS Lumina OLED з роздільною здатністю 3K та частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує захопливе враження від розваг. Такий екран гарантуватиме чітке відтворення візуальних ефектів та плавну зміну кадрів.
Хорошу потужність для складних завдань забезпечує процесор Intel Core Ultra 7 155H у поєднанні зі швидкісною пам’яттю. Його висока продуктивність гарантуватиме блискавичну потужність для вашої роботи, розваг і творчості. Вбудований модуль Intel AI Boost пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Технологія ASUS IceCool охолоджуватиме всю систему для стабільної роботи, а наявний пиловий фільтр для обох вентиляторів запобігатиме засмоктуванню пилу та волокон у корпус.
Модель оснащена ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великою сенсорною панеллю для покращеного робочого процесу та легкої навігації, а також інфрачервоною камерою ASUS AiSense та аудіотехнологією ASUS AI із шумопоглинанням і новими алгоритмами, щоб зробити ваші конференц-дзвінки ще продуктивнішими.
Також у ноутбуці передбачена підтримка стандарту Wi-Fi 802.11ax, а тому ви матимете змогу без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA — надійний та довговічний ноутбук, з яким ви впевнено зможете працювати, відпочивати або подорожувати світом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core U7-155H (3.8 - 4.8 ГГц) |
| Тип процесора | E2 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 353 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 247 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1620 (WQHD) (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 46 047 ₴







