ATX 3.0, 650 Вт, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 741 ₴







