
Батарея універсальна PowerPlant 10000mAh, USB-A*2, + Solar 5.5V-0,2A (PB930494)
1 211 ₴
- В наявності
- Код: 00-00110124
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant Solar Panel — це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної роботи вашої цифрової техніки.
Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів.
Акумулятор містить батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі.
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant має функцію енергоощадження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дає можливість тримати на контролі рівень наснаги пристрою.
Сучасне, легке, практичне та дуже розумне джерело енергії, що варте стати вашим незамінним аксесуаром на щодень.
Особливості:
- Подвійний USB-A
- Сонячна панель: 5.5V/0.2A
Сумісність:
- Сонячна панель для наснаження: 5.5V/0.2A
- Вхід: 5V/2A
- Вихід USB-A1: 5V/2A
- Вихід USB-A2: 5V/2.4A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вихідна потужність | 2 A |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Гарантійний термін | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;сонячна батарея |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перезаряду |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для смарт-годинників;для телефона |
| Особливості | індикатор залишкового заряду;ліхтар |
| Також шукають | для айфону;компактні |
| Колір | помаранчевий;чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211 ₴


