Trust GXT 1126 Aura — сучасна підставка, що призначена для охолодження ноутбука з діагоналлю до 17.3" дюймів. Виготовлена у міцному корпусі з металевою передньою панеллю, що підвищує ефективність тепловідведення для рівномірного розподілу тепла. Підставка оснащена 200-міліметровим вентилятором, що забезпечує чудове й безшумне охолодження.
Ергономічна конструкція з 4 рівнями регулювання підставки дозволяє користувачу налаштувати виріб відповідно до його потреб.
Дизайн виробу стильний та яскравий завдяки підсвітці. Вона представлена світлодіодною RGB-смужкою, що підтримує 5 режимів роботи (неон, веселка, дихання, суцільний, мерехтіння, вимкнено).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Особливості | RGB підсвічування;електроенергія подається через USB-порт ноутбук;кнопка вмикання вентилятора;регуль |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴






