Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 305 мм |
| Ширина основного відділення | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні розміри | 45.5 x 32.5 x 5.5 см |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










