Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 — стильний бізнес-ноутбук, який стане незамінним сучасним інструментом для підприємців. Модель оснащена яскравим 14-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WUXGA. Це забезпечує чіткі та реалістичні зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей.
Ноутбук працює на базі процесора Intel Core Ultra 7 155H, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він оснащений інтегрованою графікою Intel Arc Graphics, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Також пристрій має 32 ГБ оперативної пам'яті DDR5 та місткий SSD-накопичувач, які гарантуватимуть швидку обробку даних та достатньо місця для зберігання всіх важливих файлів.
Пристрої цієї лінійки вирізняються своєю багатофункціональністю і безпекою. ThinkBook 14 Gen 7 оснащений чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації.
Щоб ви завжди залишалися на зв'язку, наявні стандарти Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth 5.3 для швидкого та стабільного бездротового з'єднання. Також варто відзначити наявність широкого спектра портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення.
Lenovo ThinkBook 14 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це практичний та стильний ноутбук, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core U7-155H (3.8 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 224 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 44 201 ₴










