SSD220Q використовує новітню технологію QLC NAND, яка забезпечує вищу щільність елементів пам'яті. Завдяки використанню високоякісної флешпам'яті та розширених алгоритмів прошивки, SSD220Q забезпечує вищу продуктивність і надійність.
Функція RAID і кодування LDPC
Визначає й виправляє помилки передання для запобігання пошкодженню даних.
Краще, ніж HDD
Твердотільні накопичувачі домінують на ринку оновлень для ПК, оскільки вони швидші та легші за жорсткі диски. Твердотільні накопичувачі також вирізняються меншою споживаною потужністю, створюють менше шуму під час роботи та стійкіші до ударів, ніж традиційні жорсткі диски.
Гарантована якість
Твердотільні накопичувачі Transcend, створені відповідно до високих стандартів, що пройшли суворі випробування, пропонують видатну якість, продуктивність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | QLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
- Ціна: 9 140 ₴




