ROG Sheath – це килимок для миші, що має поверхнею великого розміру і забезпечує ідеальне ковзання геймерських мишей будь-якого типу. Гумова основа традиційного для серії ROG червоного кольору запобігає ковзанню по столу, а прострочені краї перешкоджають зношування в процесі використання.
Поверхня даного килимка виготовлена таким чином, щоб забезпечити максимально плавне ковзання миші при будь-яких налаштовуваннях, а товщина на 3 міліметри наділяє його оптимальним ступенем жорсткості. Про довговічність виробу свідчать стрес-тести, яким він піддається в процесі розробки, включаючи тест на ковзання миші (більше 250 км) і екстремальні температури (від -30° до +60°C протягом 57 годин).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | прошиті краї |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 x 440 x 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 467 ₴





