KV - 640, Діаметр статора - 36.4 мм, Висота статора - 30.1 мм, Діаметр валу - 5 мм, Максимальна потужність - 1000 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hobbyporter |
| Вага | 101 г |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| KV | 640 |
| Висота статора | 30.1 мм |
| Гарантія | 1 |
| Діаметр валу | 5 мм |
| Діаметр статора | 36.4 мм |
| Кріплення двигуна | 19x19 мм |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴






