Насолоджуйтеся вдосконаленими візуальними ефектами й чіткою анімованою графікою на збільшеному на 30% дисплеї. Ідеальне співвідношення розмірів дисплея й безеля, який став на 15% тоншим. Тепер на екрані є більше місця для відображення інформації та виконання дій.
Класичний стиль, непідвладний часу. Тонкий поворотний безель Galaxy Watch6 Classic у культовому стилі годинників для дайвінгу переносить історію в майбутнє й забезпечує наочну взаємодію з екраном завдяки плавному прокручуванню. Круглий корпус годинника з вишуканої нержавіючої сталі притягує до себе погляд.
Надзвичайна стійкість до повсякденного зношування. Сапфірове скло надійно захищає бездоганний класичний дисплей Galaxy Watch6 Classic. Годинник не боїться жодних пригод, оскільки покриття поверхні відповідає вимогам стандартів IP68 і 5ATM.
Щоб змінити ремінець, достатньо просто натиснути на кнопку. Зручна напрямна допомагає встановити новий ремінець: злегка натисніть, поки не пролунає клацання. Без зусиль переходьте від роботи до тренування й навпаки.
Удосконалений процесор Galaxy Watch6 Classic швидше виконує завдання. Продуктивно працюйте протягом усього дня завдяки на 18% вищій швидкодії ЦП й миттєвому запуску додатків.
Годинник може працювати до 40 годин на одному заряді й буде вашим надійним помічником у повсякденних справах. Закінчується заряд? Заряджайте акумулятор до 45% усього за 30 хвилин і будьте готові до будь-яких випробувань.
Отримуйте доступ до Samsung Wallet безпосередньо з годинника Galaxy Watch6 Classic. Розплачуйтеся на касі, купуйте квитки в громадському транспорті, скануйте членські картки тощо. Також можна зберегти в додатку посвідчення особи, квитки й електронні ключі, щоб не носити їх у кишені.
Отримуйте докладний аналіз сну й кваліфіковані рекомендації щодо покращення його якості. Функція «Рекомендації для сну» в годиннику Galaxy Watch6 Classic допоможе вам оптимізувати режим сну. Щоб не знімати годинник на ніч, використовуйте ремінець Fabric Band, який не муляє руку. Перемкніть годинник у режим сну, щоб активувати невидимий ІЧ-світлодіод датчика ФПГ, приглушити яскравість дисплея й вимкнути звук сповіщень.
Завдяки функції кардіомоніторингу ви можете менше турбуватися про стан свого здоров’я й зосередитися на повсякденних справах. Коли ви носите Galaxy Watch6 Classic, вбудований датчик ФПГ періодично вимірює пульс і серцевий ритм та попереджає про зависокий чи занизький пульс. Також він сповіщає про порушення серцевого ритму й пропонує зробити ECG для отримання докладнішої інформації.
Годинник помітить, якщо ви впадете, і надішле сигнал SOS, якщо вам потрібна допомога. Коли прибуде допомога, ви зможете швидко відкрити медичні дані одним дотиком до заблокованого екрана.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android Wear |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 425 мАг |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Вага | 59 г |
| Висота корпусу | 46.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;барометр;гіроскоп;датчик зняття з руки;компас;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.5" |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | сірий |
| Кількість ядер | 2 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Модель процесора | Exynos W930 |
| Навігація | A-GPS;GPS |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Поворотний безель | є |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Роздільна здатність | 480 х 480 |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Рівень захисту | IP68 |
| Сенсорний екран | Да |
| Серія | Samsung Galaxy Watch 6 |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Товщина корпусу | 10.9 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | 1-2 дні |
| Частота процесора | 1.4 ГГц |
| Ширина корпусу | 46.5 мм |
- Ціна: 13 999 ₴





