Серія - Gen3 2500E, 500 GB, 3D TLC, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 2300 Mb/s, Швидкість запису - 1500 Mb/s, 80 x 22 x 2.3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Вид | Зовнішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 120 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Швидкість записування | 1500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 2300 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 077 ₴





