Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху.
Аккумулятор для ноутбука SAMSUNG Q318 (AA-PB9NC6B, SG3180LH) 11.1V, 5200mAh PowerPlant (NB00000059) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Аккумулятор для ноутбука SAMSUNG Q318 (AA-PB9NC6B, SG3180LH) 11.1V, 5200mAh PowerPlant (NB00000059) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | AA-PB9NC5B;AA-PB9NC6B;AA-PB9NC6W;AA-PB9NC6W/E;AA-PB9NS6B;AA-PL9NC2B;AA-PL9NC6W |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 204 x 46.2 x 20 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴


