Сумка для ноутбука Grand-X 15.6 '' Black (SB-115) виготовлена з матеріалу Nylon 1680D FTX TM, високоміцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашого ноутбука і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу.
Завдяки поліуретановим покриттям, сумка для ноутбука Grand-X 15.6 '' Black (SB-115) надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Додатковий захист створюють 8 мм вставки з обох сторін сумки. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
Завдяки поліуретановим покриттям, сумка для ноутбука Grand-X 15.6 '' Black (SB-115) надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Додатковий захист створюють 8 мм вставки з обох сторін сумки. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 280 мм |
| Ширина основного відділення | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴




