Накопичувач SSD M.2 2280 Transcend обладнаний інтерфейсом PCI Express® Gen3 x4 з підтримкою стандарту NVMeTM і демонструє видатну продуктивність.
Твердотільний накопичувач призначений для обладнання високопродуктивних систем, що використовуються для завдань, які вимагають максимального рівня готовності та не допускають найменших затримок — робочих станцій для оброблення аудіо та відео, ігрових ПК, а також корпоративних рішень. Побудовані на базі флешпам'яті 3D TLC NAND, твердотільні накопичувачі MTE110S не тільки забезпечують високу швидкість передавання даних, але також демонструють найвищий рівень надійності.
Інтерфейс PCIe (або PCI Express®) використовується для з'єднання хост-комп'ютера з твердотільними накопичувачами. Цей інтерфейс використовує одну або більше ліній, за кожною з яких здійснюються передача та приймання даних, і відрізняється від SATA (або Serial ATA) набагато вищою продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 200 |
| Вага | 8 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Серія | MTE110S |
| Швидкість записування | 1400 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 1700 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴


