Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, 1700, AM5, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 34 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 34 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 1.8 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 082 ₴










