Mid-tower ATX корпус
DeepCool CH510 — це елегантний і мінімалістичний корпус ATX середньої вежі з чудовою сумісністю компонентів і широкою підтримкою потужності охолодження для справді гнучкої збірки.
Повний досвід створення
CH510 — ідеальний чохол для будь-якого майстра, якому потрібен просторий інтер’єр і надійні функції, призначені для сучасного комп’ютерного геймера.
Розширте охолодження
Встановіть радіатор розміром до 360 мм зверху або спереду для водяного охолодження та підтримуйте вентилятори охолодження до 9x 120 мм або 5x 140 мм для належної вентиляції потоку повітря, який також досягає вашого графічного процесора.
Широкий і просторий салон
Розкрийте потенціал за допомогою гнучких конфігурацій, які відповідають потребам будь-якої системи. Завдяки простору для великих графічних процесорів до 380 мм і процесорних кулерів до 175 мм у висоту, CH510 забезпечує достатньо місця, але не надто громіздкий.
Підтримка, яка вам потрібна
- Вбудований опорний кронштейн GPU гарантує, що ваша відеокарта ніколи не провисне.
- Зручний тримач для гарнітури можна витягнути з передньої панелі, щоб полегшити порядок.
- Спеціальні пилові фільтри допомагають підтримувати вашу систему в чистоті.
- Високоякісні гумові втулки та достатньо простору для кабелів допомагають справлятися з безладом.
- Сталева бічна панель оснащена вентиляцією для потоку повітря при використанні кожухових вентиляторів блоку живлення.
Модульний передній вхід/вихід
Стандартний 2x USB 3.0 зручно розташований у верхній частині для швидкого доступу та має модульну конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.2 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 380 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 170 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 3x12 or 2х14 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром;знімний кошик для HDD;регульований тримач відеокарти |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 435 х 230 х 471 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Deepcool CH510 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 643 ₴










