Компактний ARGB-корпус Mini Tower з вентиляційними отворами із візерунками. Корпуси для ПК від COUGAR стали ще кращими. Нові візерункові вентиляційні отвори створюють особливий вигляд вашої збірки. Потужний повітряний потік, підтримка 280-мм радіатора, 350-мм відеокарти та 160-мм процесорного кулера – для вас.
Візерунковий дизайн вентиляційних отворів
Передня панель MG140 Air RGB має візерунковий дизайн вентиляційних отворів. Цей корпус поєднує у собі нову концепцію мінімалістичної естетики та ефективності охолодження. Отвори також дозволяють внутрішньому підсвічуванню створювати ще чарівніші ефекти підсвічування.
Неймовірне RGB-підсвічування
MG140 Air RGB поставляється із трьома ARGB-вентиляторами. Ви можете вільно керувати декількома приголомшливими ефектами підсвічування за допомогою спеціальної кнопки RGB. Вентилятори ARGB також сумісні з 5-вольтним підключенням ARGB до будь-якої сумісної материнської плати для синхронізації підсвічування в масштабах всієї системи. Візерункова панель допомагає посилити ефекти RGB.
Відмінна підтримка компонентів
Розширена підтримка відеокарт довжиною до 350 мм, що дозволяє насолоджуватися найновішими іграми з плавною частотою кадрів.
Чистий та акуратний вигляд
Скляна панель надає особливий зовнішній вигляд вашому ПК. Повнорозмірна кришка БП також дозволяє заховати кабелі, покращити внутрішній повітряний потік та продемонструвати чистоту збірки!
Першокласне охолодження
Компактне компонування MG140 Air RGB дозволяє встановити п'ять вентиляторів, 280-міліметровий радіатор водяного охолодження та 160-міліметровий кулер для процесора. Цей величезний потенціал охолодження дозволить вам вільно вибирати компоненти, не побоюючись перегріву системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 350 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 1x12 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;кнопка управління підсвічуванням;контролер вбудованого підсвічування |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 205 x 410 x 420 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Cougar MG140 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 3 005 ₴







