Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2200 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 23.9 dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 2 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 133 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.44 Вт |
| Колір | сірий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Максимальний TDP | 110 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 133 х 95 х 88 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 23.9 dBA |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.16 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴









