
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB for PS5 Apacer (AP2TBAS2280Q4U5-1)
16 525 ₴
- В наявності
- Код: 00-00154166
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7400 Mb/s, Швидкість запису - 7000 Mb/s, 80 x 22 x 2.25 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 1500 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.25 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.6 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Швидкість записування | 7000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 7400 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.25 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 525 ₴







