Для процесорів - INTEL, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 3600 об/хв, Тип підшипників - підшипник кочення, рівень шуму - 28 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 2 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.36 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 3600 об/хв |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 40 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип підшипників | підшипник кочення |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴










