Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 3200 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 30.5 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB, 3 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 129 |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 3 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.44 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 32.5 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір (загальний) | 129 х 119 х 77 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 30.5 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.9 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴










