Для процесорів - INTEL, сокет - 1700, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 3000 об/хв ± 10%, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 24.4 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 183.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 95 |
| Гарантія | 60 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 3000 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 24.4 dB |
| Сокет | 1700 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.18 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







